Armes - Váš partner v elektroenergetice

Firma Armes je spolehlivým zdrojem řešení v oblasti elektroenergetiky, působícím úspěšně více než 15 let. Naše nabídka je komplexní a různorodá. Jsme dodavatelem betonových skeletů pro kioskové trafostanice a také plně vybavených trafostanic. Dále jsme specializovaní na prodej přenosové a distribuční techniky včetně středního a nízkého napětí, stejně jako na olejové a suché transformátory, jak nové, tak renovované.

Naše služby zahrnují také těsnící řešení od firmy Hauff-Technik GmbH & Co. KG, které efektivně využíváme ve svých obalech, zajistíme tím nejen bezpečnost, ale také trvanlivost.

Jako firma Armes nejenže dodáváme produkty, ale také se angažujeme v provádění elektrických projektů a poskytujeme poradenství v oblasti výstavby a výběru betonových trafostanic. Kromě toho nabízíme krátkodobý a dlouhodobý pronájem trafostanic.

Naše zkušenosti a angažovanost na polském a mezinárodním trhu, zejména v České republice a na Slovensku, kde máme potřebné certifikáty a schválení, nám umožňují zajistit, že vaše projekty jsou v nejlepších rukou.

Kontaktujte nás ještě dnes a objevte širokou škálu našich služeb a přidejte se k našim spokojeným zákazníkům. Armes - Váš důvěryhodný zdroj řešení v oblasti elektroenergetiky.

Více než 15 let zkušeností

Dlouholeté působení na polském a zahraničním trhu je naší velkou výhodou.

Bezproblémový kontakt

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně, snažíme se vyhovět všem požadavkům.

Transport zboží

Zajišťujeme dopravu zboží (včetně nadrozměrného) bezprostředně k zákazníkovi.

Technická podpora

Po dodání zajišťujeme plnou podporu při procesu instalace našich produktů.

Jak probíhá objednávka?

Ostrava CH Futurum

Taouros Metal Zivitice

Lidl Sternberk

Styroprofile Bruntal

Visimpex Prerov

Bom Plast Ceska Trebova