Rozvodny nízko a středního napětí

Firma Armes srdečně zve k seznámení s naší nabídkou na rozvodny nízko a středního napětí. Naše řešení jsou zárukou nejen nejvyšší kvality, ale také flexibility a přizpůsobení vašim individuálním potřebám.

Naše nabídka rozvodných:

  • Rozvodny středního napětí: Nabízíme rozvodny středního napětí jak v vzduchové izolaci, tak ve technologii SF6. První typ je řešení, které umožňuje libovolnou konfiguraci polí, přičemž zůstává šetrné k vašemu rozpočtu. Druhý typ, rozvodny v izolaci SF6, se vyznačuje kompaktní konstrukcí a extrémně nízkou poruchovostí.
  • Rozvodny nízko napětí: Pro rozvodny nízko napětí je možnost objednání rozvodny na rámu nebo šatník, přizpůsobené vašim individuálním potřebám. Rozvodny vybavujeme podle vašich potřeb rozváděčem nebo hlavním vypínačem a stanoveným počtem vývodů s možností rezervních míst.
  • Kompletní kabelové vybavení: V naší nabídce najdete také kompletní kabelové vybavení a transformátory, abyste měli komplexní řešení.
  • Záruční servis: Naše pomoc nekončí dodáním. Nabízíme také záruční servis, abychom vám zajistili nepřetržitý provoz rozvodných.

Rozhodnete-li se pro naše rozvodny, získáte produkty renomovaných a ceněných výrobců a záruku kvality. Naše flexibilita a schopnost přizpůsobit se vašim potřebám nás činí partnerem, na kterého se můžete vždy spolehnout.

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste mohli projednat detaily a najít nejlepší řešení pro svůj projekt. Armes - Vaše spolehlivý zdroj pro rozvodny nízko a středního napětí.