Trafostanice s vnitřní obsluhou

Naše staniční obaly s vnitřním servisem představují vynikající řešení pro elektroenergetické projekty, které vyžadují výkon a flexibilitu. Tyto obaly jsou vyrobeny z betonu ve formě monolitického odlitku sklepního a střešního objektu a jsou přizpůsobeny různým potřebám našich zákazníků.

Klíčové vlastnosti:

  • Velikostní flexibilita: Tyto obaly lze přizpůsobit potřebám zákazníka, což umožňuje instalaci jednoho, dvou nebo více transformátorů. Jedná se o flexibilní řešení, které zajistí, že obal splní vaše konkrétní požadavky.
  • Seskupování do komplexu budov: Pro zákazníky, kteří potřebují větší prostor, lze naše obaly s vnitřním servisem spojovat do komplexu budov, například pro potřeby hlavních napájecích bodů (GPZ). Jedná se o řešení, které vám nabízí ještě více možností.
  • Bezpečnost a výkon: Naše obaly zaručují výborné pracovní podmínky jak pro elektromontéry, tak i pro osoby provádějící servis stanic. Rychlost a snadnost instalace na místě určení jsou dodatečné výhody, které vám pomohou ušetřit čas a zdroje
  • Protipožární oddělovací stěny: Existuje také možnost vyrobit obal s třemi protipožárními oddělovacími stěnami, což umožňuje jeho umístění vedle jiných budov nebo na hranici pozemku.

Pokud máte zájem o naše obaly s vnitřním servisem, rádi vás přivítáme, abychom diskutovali o detaily vašeho projektu a dodali řešení přizpůsobené vašim potřebám.