Trafostanice s vnější obsluhou

Naše staniční obaly s venkovní obsluhou jsou ideálním řešením pro projekty vyžadující spolehlivost a flexibilitu. Tyto obaly jsou vyrobeny z betonu ve formě monolitického odlitku a jsou přizpůsobeny individuálním potřebám našich zákazníků.

Klíčové vlastnosti:

  • Dvoudílná konstrukce: Tyto obaly se skládají ze dvou částí, což umožňuje instalaci jednoho nebo dvou transformátorů v závislosti na projektové specifikaci. Navíc máme řešení, která umožňují instalaci středního napětí v těchto budovách.
  • Kompaktní konstrukce: Naše obaly jsou charakterizovány kompaktní konstrukcí, což zaručuje rychlost a snadnost instalace na místě určení. Tím ušetříte čas a zdroje.
  • Flexibilita v návrhu: Pro zákazníky, kteří potřebují další ochranu, nabízíme možnost vyrobit obal se třemi oddělovacími stěnami proti požáru. Tím získáte flexibilitu v plánování umístění stanice, dokonce i v blízkosti jiných budov nebo na hranici pozemku.

Pokud máte zájem o naše obaly s venkovní obsluhou, rádi vás přivítáme, abychom diskutovali o detaily vašeho projektu a poskytli řešení přizpůsobená vašim potřebám.